in

Lady Gaga повторно го носеше својот иконски фустан од месо за да зборува со оние што не гласаат!

Контроверзната пејачка Лејди Гага повторно имаше излагање во врска со престојните председатели во САД. Во краткиот говор таа го облече фустанот од месо кој во минатото направи бурни реакции во јавноста! Долу наведените фотографии може да ве вознемират!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote