in

УбавоУбаво

Лејди Гага во Пријатели! [ВИДЕО]

Американската пејачка Лејди Гага се појави на долгоочекуваниот собир на тимот од серијата „Пријатели“.

По 17 години откако актерите на популарниот ситком ја снимија последната епизода, тие повторно се собраа во оригиналната екипа, а една од гостите е и познатата американска пејачка Лејди Гага.

Имено, таа ја отпеа песната „Смрдлива мачка“ од третата сезона на серијата на овој ситком со Лиза Кудроу, во серијата „Пријатели“ позната како Фиби.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote