in

Изгледот на Lana Del Rey ја запрепасти јавноста: Каде отиде таа убавина? [ФОТО]

BEVERLY HILLS, CALIFORNIA - JANUARY 25: Lana Del Rey attends the Pre-GRAMMY Gala and GRAMMY Salute to Industry Icons Honoring Sean "Diddy" Combs on January 25, 2020 in Beverly Hills, California. (Photo by Jon Kopaloff/Getty Images)

Новите папараци фотографии на убавата пејачка Lana Del Rey ја шокираа јавноста. Lana Del Rey го смени личниот опис – тоа е најчестиот коментар на социјалните мрежи. Имено, папараците ја фотографирале додека купувала намирници во изданието, во кое досега не сме ја виделе.

Пејачката носеше кратко здолниште и цветна блуза, а згора на сето тоа, пејачката ноесеше и просторни влечки. Невнимателната комбинација на облека ја направи вишокот килограми уште позабележителна. Фановите останаа шокирани кога излегоа фотографиите, бидејќи за време на карантинот, Lana Del Rey се здебели неколку килограми, а раката и беше во гипс.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote