in ,

СмешноСмешно

Водителка стана хит на социјалните мрежи, ваква временска прогноза никогаш не сте слушнале (ВИДЕО)

Водителка на црногорски Дневник стана хит на социјалните мрежи, кога требаше да прочита „какво време нe очекува утре“.

Меѓутоа, по нејзините информации, никому не му беше јасно каква е всушност временската прогноза!

– Утре облачно, сончево, повремено сончево … облачно, потоа повремено … температура 26 степени.

Погледнете ја хит прогнозата!

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote