in

ПРИРОДНА КАТАСТРОФА: Огромна ЛАВИНА во Дагестан! (ВИДЕО)

Неодамна се случи природна катастрофа во Дагестан, Русија. Жителите на ова место беа сведоци на огромна лавина. Сето тоа беше снимено со телефонските камери на очевидците. Погледнете подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote