in

WTFWTF Што?Што?

БИЗАРНО! ПИЈАН ЧОВЕК ИМ ГО ПРЕСЕЧЕ ПАТОТ И ИМ СЕ ЗАКАНУВАШЕ НА ПОЗНАТИОТ ЈУТУБЕР ЛАЗАРОВ И ПАЈАК! [ВИДЕО]

Младиот Стефан Лазаров познат на македонската јавност од ТВ екраните со емисиите Ексклузив неодамна започна кариера на YouTube.

Младиот водител е многу активен на социјалните мрежи, каде има бројни обожаватели кои ја поддржуваат неговата оригинална работа. Тој е најактивен на социјалната мрежа Instagram, и на новата платформа TikTok, која буквално го „зарази“ целиот свет периодов, поради вирус корона.

Оригиналноста и новитетот на овие простори беше тоа што Лазаров направи емисија каде ги кани познатите личности од нашата земја во емисијата наречена Carpool Karaoke. Џејмс Кордон е најпознат по овој вид видео а нашиот Стефан тоа го имплементираше многу успешно кај нас.

Ова е линкот на YouTube каналот на Лазаров каде може да ги погледнете сите интересни видеа.

Во најновото видео на Лазаров каде гостин му беше младиот изведувач Пајак. Во ова видео се случи мала незгода која резултираше со мала тензија. Но за среќа се заврши позитивно! Погледнете за што станува збор.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

2 поени
Upvote Downvote