in

WTFWTF

Лажни снимки од НЛО авиони повторно популарни на социјалните мрежи после 10 години! [ВИДЕО]

Вирално видео измама од мистериозен измамник кој се потпишува со името „Оондила“ го живее својот живот на интернет веќе цела деценија, успевајќи да ги убеди луѓето во неговата автентичност.

Наскоро откако бевме расеани од веста за новиот вирус на корона на почетокот на 2020 година, на крајот на април минатата година, пристигна потврда од Пентагон за автентичноста на НЛО сликите што кружеа на интернет со години.

Еве за кое лажно видео станува збор!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote