in

СлаткоСлатко

Летен предизвик: Најдете крофна во базенот за 15 секунди

На интернет кружат загатки кои се вистинска игри за летните денови. Ви носиме една која ќе ја открие вашата моќ на набљудување.

Предизвикот е да се најде крофна .

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote