in ,

СлаткоСлатко УбавоУбаво

Адријана Лима повторно го покажа трудничкиот стомак во необично издание ФОТО

Манекенката ужива во очекување на своето трето дете.

Манекенката Адријана Лима го чека своето трето дете, но и покрај поодмината бременост присуствува на сите важни настани.

Таа ги шокираше сите кога на една модна ревија се појави во провокативен, краток фустан кој го откри нејзиниот стомак.

Сепак, очигледно сака да има труднички стомак, па во слично издание се појави и на Канскиот филмски фестивал.

Лима дојде со својот избраник, а беше во долг црн фустан кој беше исечен во пределот на стомакот.

Со ова издание таа секако привлече големо внимание на себе.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote