in ,

СлаткоСлатко УбавоУбаво

Во вакво ексцентрично издние до сега ја немате видено: Адријана Лима целосно се трансформира!

Моделот покажа стил на бунтовен тинејџер, а на публиката тоа многу и се допадна.

 

Поранешната српска снаа и престижен ангел на Викторија, Адријана Лима ги изненади присутните со неверојатна трансформација, која одлично и прилегаше.

 

Таа носеше трендовски, шарени парчиња облека од дизајнер, а косата и беше размачкана со виолетови, сини и жолти нишки, што дополнително остави впечаток на бунтовна тинејџерка.

 

 

Под фотографијата имаше низа позитивни коментари, за тоа како Лима изгледа барем петнаесет години помлада, но ова ексцентрично издание беше само за нова кампања што Адријана ја прифати.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote