in

ЉУБОВНИЧКАТА ГО ЗАСРАМИ СЛАВНИОТ ФУДБАЛЕР! Поранешната девојка на Хесе Родригез отворено за нивната врска! [ФОТО]

Шпанскиот напаѓач Хезе Родригез, чиј договор го раскина неговиот клуб ПСЖ поради кризата во приватниот живот, ја излеа својата љубов, Аура Руиз во интервју со кого се надокнади години подоцна. Убавата манекенка го обесчести својот сакан со признанието дека „ми се јавуваше на секои 3 месеци за да имам однос и нашиот однос траеше 48 часа“.

Sevgilisi, ünlü futbolcuyu rezil etti: Beni ilişkiye girmek için aradı ve bu 48 saat sürdü

Зборувајќи за односот што го имаше со Хезе, со кого се помири во август по разделбата во 2016 година, Руиз изјави дека со шпанскиот фудбалер се сретнале само за да имаат сексуални односи кога бидале разделени.

Sevgilisi, ünlü futbolcuyu rezil etti: Beni ilişkiye girmek için aradı ve bu 48 saat sürdü

„Ми се јавуваше на секои два месеци за да имаме однос со мене и секој однос траеше 48 часа“, рече Руиз. „Знаев дека тој оди кај други жени откако одеше од кај мене“.

Sevgilisi, ünlü futbolcuyu rezil etti: Beni ilişkiye girmek için aradı ve bu 48 saat sürdü

“Подоцна, започна мојата врска со некој друг и сакав да ја прекинам ситуацијата со Хезе. Откако го рече ова, тој ме контактираше на секои 3 дена и оваа ситуација траеше две години. Поминав многу работи во тој период”.

Sevgilisi, ünlü futbolcuyu rezil etti: Beni ilişkiye girmek için aradı ve bu 48 saat sürdü

„Многу размислував за него и потоа сфатив каква врска сакам да имам: сакав нормална врска што не ќе ја споделам со никого“, рече таа.

Sevgilisi, ünlü futbolcuyu rezil etti: Beni ilişkiye girmek için aradı ve bu 48 saat sürdü

Изјавувајќи дека да биде со фудбалер е најлошото нешто што и се случило, убавата манекенка рече: “ПСЖ не го раскина договорот со eseезе заради нашата врска. Хесе сака да игра во тим што ќе го добие во поголема минутажа и е среќен што ќе го напушти ПСЖ. Она што го искусивме во минатото е товар за мене, и тешко е да се заборави, но го научив“.

BONUS

Sevgilisi, ünlü futbolcuyu rezil etti: Beni ilişkiye girmek için aradı ve bu 48 saat sürdü
Sevgilisi, ünlü futbolcuyu rezil etti: Beni ilişkiye girmek için aradı ve bu 48 saat sürdü
Sevgilisi, ünlü futbolcuyu rezil etti: Beni ilişkiye girmek için aradı ve bu 48 saat sürdü
Sevgilisi, ünlü futbolcuyu rezil etti: Beni ilişkiye girmek için aradı ve bu 48 saat sürdü

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote