in

Серијата Lucifer наскоро се враќа на малите екрани!

Вториот дел од петтата сезона на серијата Lucifer се враќа на стриминг платформата Netflix на 28 Мај 2021, беше официјално потврдено. Омилениот лик на фановите Mr. Morningstar ќе може да го гледате на Netflix за нешто помалку од 2 месеци.

Од петтата сезона преостанува да погледнеме уште 8 епизоди. Оваа сезона нема да биде последна од серијалот. Студиото потврди дека ќе има шеста, последна сезона.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote