in

ВЛЕТА СО BENTLEY НА ПЛОШТАДОТ! ЛУЃЕТО ПАНИЧНО БЕГАА! [ВИДЕО]

Снимката која осамна на социјалната мрежа TikTok пројави бурни рекации во јавноста. Сторителот несовесно „влета“ со автомобилот на плоштадот. Луѓето кои се наоѓаа панично реагираа.

Против сторителот е покрената кривична пријава и дадено глоба во износ од 45 евра..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote