in

Овие 5 серии луѓето ги мразат, но продолжуваат да ги гледаат

This picture taken on April 27, 2018 shows people watching a movie at a cinema in Wanda Group's Oriental Movie Metropolis in Qingdao, China's Shandong province. - A massive "movie metropolis" billed as China's answer to Hollywood opened on April 28, aiming to boost the domestic film industry and attract foreign producers. (Photo by WANG ZHAO / AFP) (Photo credit should read WANG ZHAO/AFP/Getty Images)
  1. Glee

„Започнав да ја гледам оваа серија бидејќи сите зборуваа за неа. Првите неколку епизоди изгледаа како да траат цела вечност! Беа многу досадни, но за чудо продолжив да ја гледам серијата.“ изјави еден од гледачите на Glee.

2. Orange is the New Black

„Откако Poussey умре, целата приказна за серијава стана полоша. Но бидејќи бев многу внесена во ликовите решив да не престанам со гледањето.“ напиша љубителката на оваа серија.

3. The Vampire Diaries

„После третата сезона имаше некој работи кој ликовите ги кажуваа и за мене немаа никаква смисла. Иако цело време беше лоша некако стигнав до крајот“ напиша фан на серијата.

4. Money Heist

„Не се согласувам со тоа што го прават, мразам насилство и не сум фан на нивните грешки. Но серијата ме опушта додека ја гледам и затоа никогаш не престанав.“ изјави еден фан.

5. Friends

„Friends… Мразам да признаам дека ја сакам таа серија.“ додаде еден фан.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote