in ,

Што?Што?

МАДОНА ПОЗИРАШЕ ТОПЛЕС НА 63 ГОДИНИ – ФОТО

Мадона е во врска со 36-годишниот Ахламалики Вилијамс. Минатиот месец тие беа заедно во Италија, каде пејачката го прослави својот 63-ти роденден.

 

Витална и згодна на 63 години, а со 36-годишен партнер, Мадона повторно ги разбранува социјалните мрежи во невиден камбек – топлес галерија од фотографии на Инстаграм со кои собра пола милион лајкови.

Погледнете ја галеријата.

 

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote