in ,

Што?Што?

Мадона тотално непрепознатлива: Што се случи со лицето на пејачката?

64-годишната поп-кралица ги изненади сите со својот изглед кога се појави на сцената за да ги претстави Сем Смит и Ким Петрас додека се подготвуваа да го отпеат новиот хит „Unholy“, кој освои Греми за најдобра поп-дуо/групна изведба.

Воедно, таа испрати и порака наменета за сите таканаречени бунтовници и изјави дека нивната бестрашност не останува незабележана, но сето тоа остана во сенка на нејзиното непрепознатливо лице, а коментарите брзо се проширија на социјалните мрежи.

Мадона беше една од презентерките на овогодинешното доделување на Греми наградите во Лос Анџелес, каде сè остана во сенка на нејзиното трансформирано лице.

Пејачката се појави на овогодинешното доделување на Греми наградите и покажа неверојатно мазно и затегнато лице, што ја направи во центарот на вниманието бидејќи речиси веќе не личи на себе.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote