in

МАДОНА ИЗГЛЕДА КАКО ВОНЗЕМЈАНИН! Дали претера со пластичните операции?!

Фановите распалија по коментарите!

Поп-иконата Мадона се чини дека не може да ги прифати годините што се запишани во нејзиното крстениче, па отиде во сосема друга крајност во својата желба за младешки изглед.

Мадона сакаше да ја подигне свеста за гласањето пред политичките избори во САД, сепак, вниманието се насочи кон една сосема друга страна. Сите го коментираа нејзиниот изглед и се прашуваа дали станува збор само за филтри за обработка на фотографии и дали таа е целосно уништена од естетските корекции.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote