in

Маја Беровиќ ја револтира Карлеуша со еден ПОТЕГ! Јелена ЗБЕСНАТА – ова боли!

Поп-војната продолжува.

Сите се сеќаваат на периодот од поп-војната што го започна поп дивата Јелена Карлеуша, кога во тие денови реши да се скара со кого можеше.

Прво, таа се раскара со Едита Арадиновиќ, што прерасна во поп скандал, а потоа дојде редот на Маја Беровиќ.

View this post on Instagram

😎

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

По тој повод, сите ги споредија овие две пејачки, затоа што се потсетуваа на нивниот стајлинг, па не се знаеше кој кога копира. Јелена ја престигна Маја кога под една нејзина фотографија напиша „Болест“ и со тоа даде до знаење колку многу не ја сака Маја.

Војната меѓу овие sвезди продолжи, а сега, по некое време, се појави фотографија на која и двете пејачки се во идентичен стил!

View this post on Instagram

Last night💥 A koliko ima beba veceras👼🏻🤪

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Јелена и овој пат не молчеше, па под компаративната фотографија напиша:

– Pakao. JK sa aliexpresa! 

Со ова, Јелена и соопшти на својата колешка дека има место за само една ѕвезда под ова поп небо.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote