in

Мајка на четири деца не ја среди облеката ДВА МЕСЕЦИ – кога ќе видите како изгледаше нејзината соба, ќе бидете во ШОК!

Таа си даде пауза за време на изолацијата …

Коди Кинливан, мајка на четири деца, одлучи да не отстрани ништо од облеката за време на изолацијата. За два месеци, таа имаше собрано толку многу облека што реши да седне само на неа и да се фотографира.

  • За време на средувањето и школувањето на децата дома, не се замарав со виткање и миење – заврши вака! Одлучив да седам на облеката и да се сликам – напишала Коди, додавајќи дека на крајот решила да однесе сè во компанијата што се занимава со перење и пеглање:
  • Измија, испеглаа и наредоа сè, имаше 50 вреќи – додаде Коди.

Таа јавно ги сподели своите фотографии, и доби и пофалби и осуди:

  • Ова е доказ дека не сме семоќни мајки.
  • Би рекол дека тоа е чиста мрзеливост.
  • Колку и наплатија за ова – беа само дел од коментарите.

Еве како изгледаше:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote