in

Мајка во САД интервенира на „борилачки“ начин на осомничен кој гледал во собата на нејзината ќерка! [ВИДЕО]

Моментите кога мајката асистираше на храбар начин беа забележани од полициските камери!

Инцидентот се случил во градот Лејк Џексон во државата Тексас.

Зборувајќи за локалните медиуми, Филис Пена изјави дека се вратила дома од самопослуга утрото на 31 јануари, кога видела лице како гледа во собата на нејзината 15-годишна ќерка.

Беше наведено дека девојчето во тоа време не било во нејзината соба, но осомничениот отишол од местото веднаш штом ја видел Пена отидена. Кога супер-мајката забележала дека осомничениот се приближува до нивната ќука таа повикала полиција!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote