in

МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ КОНЕЧНО ЗАСТАНУВА НА ЛУДИОТ КАМЕН!

Марија Шерифовиќ не престанува да интригира и да ја смее јавноста откако стана Јутуберка, а предизвика општ хаос со последното видео.

Имено, победничката на Евровизија сними видео во кое нејзините придружници имаа можност да и постават прашања. Меѓу другото, непознат човек напишал:

“Сакаш да се омажиш за мене“- беше прашањето, а Марија одговори на шега и веднаш се согласи:

-Имаме договор.

Овој потег на Марија насмеа многу луѓе и предизвика лавина реакции: „Браво Маро“, „каква кралица си“, „хаххахах те обожавам“ …

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote