in

ВЕРЕНИЧКИОТ ПРСТЕН БЛЕСКА! Марија Шарапова го покажа прстенот! [ФОТО]

Поранешната руска тенисерка Марија Шарапова ужива во љубовта со англискиот милионер Александар Гилкес, тие неодамна се верија, а сега убавата Маша го покажа драгоцениот прстен на раката.

Вереничкиот прстен на раката на Марија е скапоцено парче накит, дизајниран од Џесика МекКормак и вреден 300.00 фунти, пренесуваат англиските медиуми.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote