in

Marvel го објави новиот трејлер за LOKI! (ВИДЕО)

Серијата Loki е една од најочекуваните серии оваа година која треба да се емитува на релативно новата стриминг платформа Disney+. Популарниот марвелов анти-херој, кој го глуми Tom Hiddleston, се очекува да пристигне на 11 Јуни. Погледнете го трејлерот од серијата:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote