in

ОДЛИЧНИ ВЕСТИ за љубителите на PUNISHER! Marvel ја продолжува серијата во 2021?!

Доколку си фан на Punisher, тогаш сигурно те интересира кога може Marvel да ја продолжи франшизата. Се шпекулира дека Netflix и Marvel постигнале договор за стриминг платформата да може да ги користи правата на Punisher за уште 2 години. Епа тој договор истекува следната година.

Според информациите Marvel ја разгледува можноста да ја продолжи серијата веќе од 2021, а главниот лик да го толкува Jon Bernthal. Иако откажувањето на серијата беше големо разочарување за фановите како и тимот поврзан со серијалот, новите информации ни даваат надеж за подобра иднина на Punisher и се надеваме дека планот на Marvel ќе се оствари.

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote