in

МОЖЕБИ ЗА ПРВ ПАТ! Машки и женски војници спијат заедно во норвешката армија! [ВИДЕО]

Во норвешката армија, мажите и жените војници спијат во ист кревет на едни на горниот, други долниот дел. Еве за што станува збор!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote