in

Погледнете како изгледа Мет Дејмон во најновиот трилер Stillwater! (ВИДЕО)

Stillwater е најновиот филм на Мет Дејмон во кој тој ја толкува улогата на татко кој што се обидува да ја спаси својата ќерка од затвор. Филмот ќе започне со емитување во кино салите на 30 јули, а трејлерот можете да го погледенете подолу:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote