in ,

СмешноСмешно Што?Што?

Маж запросил девојка во Дизниленд, вработен им го расипал моментот (ВИДЕО)

На видеото објавено на Редит се гледа како мажот клекнува на подигната платформа пред замокот на Заспаната убавица, земајќи го прстенот и е подготвен да ја запроси, кога бил прекинат од вработен кој дотрчал и му ја грабнал кутијата од рака.

“Вработен го уништи моментот на запросување на мојот најдобар пријател. Тој претходно побара дозвола”, се вели во описот на видеото.

Откако му го одзел прстенот од раката на мажот, вработениот во Дизниленд ја тргнал двојката од платформата и слегол со нив до металната врата, велејќи: „Да, тоа е одлично, но овде ќе биде уште подобро“.

На видеото може да се слушне неодобрување на неговиот потег од многу случајни минувачи, но и од голем број интернет корисници.

POS destroyed my best friends moment. He asked for permission beforehand. from iamatotalpieceofshit

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote