in

Ewan McGregor започна со подготовките за новата серија – OBI-WAN!

Информацијата дека ќе се снима спин-оф серија на Star Wars за популарниот лик Obi-Wan Kenobi беше објавена уште во 2019 година на стриминг платформата Disney+. Сега, според изворите, серијата ќе започне со продукција за брзо време.

На социјалните мрежи се појави фотографија од актерот Ewan McGregor и неговите развиену мускули. Фановите веднаш започнаа со шпекулации дека глумецот започнал со подготовки за серијата и дека снимањето ќе започне наскоро. Сеуште нема официјална потврда од Disney, но по сите изгледи ќе ја добиеме наскоро.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote