in

WTFWTF

Гладна мечка се симна во градот по јадење! [ВИДЕО]

Семејството од мечки, кое дојде во градот во потрага по храна со влошените зимски услови, прогонуваше куќа. „Толку е за денеска, ајде излези„ беа зборовите на сопственикот на куќата! Еве за што станува збор!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote