in ,

ТаженТажен

МЕГ РАЈАН НЕПРЕПОЗНАТЛИВА И ЦЕЛОСНО ИЗОБЛИЧЕНА

На големо изненадување и разочарување на фановите актерката изгледаше непрепознатливо.

Мег, 61 се појави во Њујорк, да му даде поддршка на својот пријател, актерот Мајкл Џ. Фокс за документарецот Still, посветен на неговата борба со Паркинсоновата болест.

 

Рајан, која постојано негира дека користи ботокс, и не признава дека направила пластична операција, изгледаше прилично отечено и изобличено. Едиствено што задржала од својот некогашен изглед е нејзината препознатлива руса коса.

 

На фотографиите Мег изгледа добро расположена додека позира со нејзините пријатели. Облечена е во темноцрвена јакна и кафени, карирани панталони, надополнети со црни чизми.

Очигледно притисокот од стареењето кај некои дами е навистина преголем.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote