in

НОВ ПОТЕГ! Меган и Хари се повлекуваат од јавноста по раѓањето на нивната ќерка!

Поради преголем медиумска возбуда по емитувањето на интервјуто што принцот Хари и Меган Маркл и го дадоа на Опра Винфри, двајцата решија да направат мала пауза на почетокот на летото.

На почетокот на летото, кога ќе им се роди второто дете, семејството ќе се повлече од јавниот живот некое време со цел, како што велат, да поминат квалитетно време заедно и да им се посветат целосно на децата.

Како што откри извор близок до принцот Хари и Меган за „Vanity Fair“, парот има намера ова лето целосно да се извлече од јавниот живот и да помине квалитетно време со своите деца, по раѓањето на нивната ќерка.

Тоа би значело дека 36-годишниот војвода, кој само што ја доби својата прва вистинска работа, ќе го прекине деловниот ангажман за некое време.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote