in

Меган Маркл ПРИЗНА: Ова е мојата најлоша навика!

Меган Маркл имаше проблеми со прилагодувањето во кралското семејство и навиките, а деталите од нејзиното минато можеби и објаснуваат зошто тоа било така.

Британскиот „Daily Mirror“ пронајде стара објава од нејзиниот непостојан блог „ The Tig “ во кој таа пишувала за тогашните планови во веќе далечната 2016 година, кога веројатно нема идеја дека ќе се сретне со британскиот принц за неколку месеци и ќе дека се омажи за него по две години.

Меган напишала дека во новата 2016 година сака да се откаже од пцуењето. Таа призна дека многу „пцуела“ кога била под стрес или кога ќе испила уште неколку чаши.

“Во новата година, сакам повеќе да се смеам, да уживам и да ги подигнам стандардите. Сакам да оставам простор за магија, да ги реализирам моите планови, но и да бидам задоволна и целосно во ред и ако истите не успеат”, додала таа во новогодишната објава пред крајот на 2015 година.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote