in

Мерцедесите направија СПЕКТАКЛ после трката во Абу Даби! (ВИДЕО)

Болидите на Мерцедес, со кој управуваа Валтери Ботас и Луис Хамилтон, направија спектакл за публиката после трката во Дубаи. Таканаречените „крофни“ го украдоа шоуто пред доделувањето на наградите на подиумот во Емиратите. Погледнете го моментот подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote