in

Мерјем Узерли, позната како Хурем Султан објави божествени фотографии само неколку дена пред породувањето! Таа ќе ве воодушеви со својот изглед! [ФОТО]

Актерката Мерјем Узерли (37) неодамна потврди дека е во блажена состојба по втор пат и дека во јануари ќе роди девојче, на кое сите со нетрпение очекуваат, особено нејзината постара ќерка Лара.

Вистина е, бремена сум пет месеци. Ако сè оди како што треба, ќе родам девојче во јануари. Лара веќе долго време сака брат или сестра, пресреќна сум што нејзината желба наскоро ќе се оствари. И јас сум среќна затоа што го градам своето семејство – изјави Мерјем за медиумите на почетокот на септември. Иако ја потврди среќната вест, таа вешто прикриваше како изгледа, а многумина сметаа дека така ќе остане. Таа секогаш ја чувала својата приватност за себе и за своите најблиски, па дури и фотографии што ги откриваат најдобрите вести не можеле да се видат на нејзиниот Инстаграм

И тогаш, само неколку дена пред породувањето, таа реши да му покаже на целиот свет колку е убава како бремена жена. Комплетот од најновите фотографии, направени во текот на деветтиот месец од бременоста, го претстави пред јавноста убавата Хурем.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote