in

Мајкл Фелпс се бори со депресија!

Сопругата на најтрoфејниот олимпиец на сите времиња, Мајкл Фелпс се исповеда за медиумот од САД „Тудеј“ и откри дека нејзиниот сопруг се бори со депресија и дека стравува да не го изгуби.

  • Кога видов како и е на Ванеса кога го загуби Коби, се што можев да направам е да го погледнам Мајкл и да го прашам дали можам да му помогнам. Бидејќи доколку го загубам не знам што ќе правам. Изјави Никол која воедно е поранешна Мис на Калифорнија.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote