in ,

Мајли Сајрус има нова фризура! Нема да ја препознаете! (ФОТО)

Мегапопуларната американска пејачка, Мајли Сајрус, направи екстремна промена на нејзината фризура и сега изгледа како потполно различна личност.

Таа, зборувајќи за Вол Стрит Журнал, изјави дека нејзиниот нов изглед е инспириран од стајлингот на популарната британска рок група Oasis, која беше актуелна во деведесетите години.

Погледнете како изгледа фризурата на талентираната Мајли:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote