in

МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ И МИЛОШ ТИМОТИЈЕВИЧ ЗАВРШИЈА ВО КРЕВЕТ! Жешки сцени од серијата “PEVAČICA„! [ФОТО]

Снимањето на новата серија „PEVAČICA“ е при крај, што веќе ги заинтригираше јавноста и медиумите во Србија за време на најавите, а ги следи животите, кариерите и предизвиците со кои се соочуваат младите пејачки на патот кон слава и успех.

Главната хероина ја игра популарната пејачка Милица Павловиќ, додека нејзиниот „ривал“ ја игра младата актерка Јелена Грујичиќ. Покрај нив двајца, актерите Никола Ракошевиќ, Милош Тимотијевиќ, Наташа Нинковиќ, Игор Џорѓевиќ, Бранка Пујиќ, Огњен Амиџиќ и многу други ќе го спомат светот на попот, медиумите и магијата.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote