in

СмешноСмешно

Побарал PlayStation 5 од неговата баба – целиот свет се смее на подарокот! [ФОТО]

Момчето побарало PS5 конзола како Божиќен подарок од неговата баба. Кога ја отворил торбата – не знаел дали да се смее или да плаче.

Неговата баба измислува генијални трикови секоја година, но тој не го очекуваше ова – наместо PlayStation 5, доби миризлива свеќа со оригинална посвета.

„PS5 свеќа. Мириса како да не сте ја добиле конзолата“.

Видеото е прегледано повеќе од три милиони пати на TikTok и има еден куп лајкови.

„Сакам да бидам таква баба“, „Ова е најдоброто Божиќно видео што го имам видено денес“, се некои од коментарите на луѓето кои биле воодушевени од идејата на баба.

 

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote