in

ЖЕШКИ ФОТОГРАФИИ! Младата манекенка која ја напушти работата во ресторанот заработува 25.000 долари неделно со своите голи фотографии што ги продава на интернет.

Хајди Греј, која живее во државата Аризона, САД, која претходно работеше во болници и ресторани и не можеше да добие доволно пари, заработува околу 215.000 лири неделно со своите голи фотографии што ги продава на Интернет.

22-годишната манекенка Хајди Греј, која живее во државата Аризона во САД, се измори од својата работа откако некое време работеше во болница и ресторан и започна да ги продава своите голи фотографии на интернет и почна да заработува 19 илјади фунти неделно.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote