in , ,

СлаткоСлатко Што?Што?

MOЌНА МОДА + НАЈАВА ЗА ВРАЌАЊЕ НА СТАРИОТ ТРЕНД: Ирина Шајк демонстрираше што да се носи со фармерки за ЦЕЛОСЕН СЕКСИПИЛ

Руската манекенка, 35-годишната убавица Ирина Шајк, лежерно прошета низ Њујорк, но немаше некој кој не се сврте кон неа.

 

Иако избра секојдневен стајлинг, убавата Ирина му додаде супер-секси моден зачин, поради што нема да можете да останете рамнодушни во никој случај!

4 моќни стилови на Ирина кои веднаш ХИПНОТИЗИРААТ

Шајк носеше црн корсет без прерамки од брендот Are You Am I, кој може да се најде на продажба за нешто помалку од 300 УСД. Таа го комбинираше со широки фармерки со низок струк и со тоа на провокативен начин го испровоцира горниот дел од колковите. Сè надополнила со Both борбени чизми, вредни 705 долари, а потоа облече црна кожна јакна, која дотогаш ја носеше под мишка. Тука е и белата ташна, мал детаљ во совршено секси облека.

 

Како ви се допаѓа?

-1 поени
Upvote Downvote