in

Момент кога уморен наставник влегува на настава со насмевка! [ВИДЕО]

На видеото снимено во училиште во Кина, уморен наставник го менува изразот на лицето пред вратата од училницата пред да се соочи со своите ученици. Еве ги тие моменти моменти на наставникот кој влезе во училницата со насмеан и весел израз..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote