in

Моментална состојба на криптоберзата! Сабота 16:44!

Денеска криптоберзата е во пад. Стапката на пад е 3,99% на дневна база!

Најпознатата криптовалута во светот, Bitcoin денеска е во пад од 1,86% и цената моментално е 47,528 американски долари!

Ethereum-от исто пак денеска е во пораст со стапка до 1.544 американски долари.

Фамозниот и контроверзниот Dogecoin е во пад и цената моментално е над 0,05 американски долари. Со твитовите на Елон Маск овој коин се рабранува но сепак не може да го надмине рекордот кој го постави неодамна од 0,08 американски долари!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote