in

Моментална состојба на криптоберзата! Bitcoin на границата од..

Генерално денеска криптоберзата е во пораст со 1.70%. Bitcoin-от е на границата околу 60.000 американски долари!

Ethereum-от исто така е во пораст и моменталната цена е 1849 долари (за време на пишување на овој пост).

Еве како стојат цените на познатите криптовалути.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote