in

Моментална состојба на криптовалутите! Среда (15:58)

Во овој момент најпознатата криптовалута повторно се искачи на стапката од 50.000+ американски долари. Односно 50.865 американски долари.

Генерално денеска криптоберзата е во пораст од 1.54%.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote