in

МОМЕНТАЛНАТА СОСТОЈБА НА BITCOIN! (ВТОРНИК 11:52)

Пад на Bitcoin во последните 24 часа. Моментално криптовалутата продолжува да се купува/продава за околу 22 илјади американски долари.

Во последните 7 дена има пораст од 18,47%.

Ethereum е исто така во пад во последното деноноќие!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote