in

МОМЕНТАЛНАТА СОСТОЈБА НА КРИПТОВАЛУТИТЕ! (САБОТА, 11:24)

Bitcoin и Ethereum се во пораст. После фуриозното растење на најпознатата крипто валута на 42.000 американски долари, моментално се врати на 40,000+ американски долари! Моменталната состојба гласи вака!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote