in

Разбранет пораст на Bitcoin! Моментална состојба на криптовалутите!

Криптоберзата моментално (за време на пишување на оваа статија) е во пораст.
Bitcoin продолжува со порастот кој се очекува да биде повторно на 40.000 американски долари. Од друга страна пак Ethereum исто така расте. Моменталната вредност на Ethereum е 1219 американски долари. Погледнете каква е состојбата во моментот.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote