in

ПРОДОЛЖУВА СО РЕКОРДИ! 1 BTC = 40000+ американски долари! Моментално е на 39000+ американски долари!

Криптовалутата продолжува со кршење на рекорди! После рекордот попладне од 38000 долари, сега се покачи на 39000+ американски долари!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote