in

Моментална состојба на криптовалутите!

После фуриозниот раст на скоро сите алткоини, криптоберзата моментално е во благ пад! Bitcoin се наоѓа на границата околу 57.000 американски долари. Ethereum пак ја помина границата од 2000 американски долари!

Еве како изгледа криптоберзата во моментов!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote