in

МОМЕНТАЛНА СОСТОЈБА НА КРИПТОВАЛУТИТЕ! (Понеделник 11:45)

Криптоверзата е во пораст. Во последниот ден берзата порасна за 2.42%. Ethereum руши рекорди. Bitcoin-от е околу 33.000 американски долари. Коинот UniSwap во последното деноноќие порасна за 17.07%.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote